Gminna Biblioteka Publiczna
w Brennej
ul. Wyzwolenia 77
tel. 33 853 63 59

Filia w Górkach Małych
ul. Zalesie 3
tel. 33 85 39 186
 

AKTUALNOŚCI

NOWOŚCI CZEKAJĄ
2019-10-03 13:02
Opis 1

„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” 2019 to wieloletni program Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego trwający od 2015 do 2020 r. Celem Programu jest poprawa stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmocnienie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych, jako lokalnych ośrodków życia społecznego stanowiących centrum dostępu do kultury i wiedzy.
W roku bieżącym Gminna Biblioteka Publiczna złożyła wniosek na Priorytet 1- Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych zgodnie z obowiązującymi kryteriami i posiadanym wkładem własnym.
Otrzymaliśmy dotację w wysokości 13 333 zł. Powyższą kwotę oraz wkład własny zobowiązani jesteśmy do wykorzystania do dnia 30 listopada br.
Dotacja przeznaczona zostanie na zakup nowości wydawniczych w tym książek dla dorosłych, dzieci i młodzieży, multimediów.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych bibliotek. Informację o zbiorach znajdziecie państwo również przeglądając katalog na naszej stronie internetowej www.biblioteka.brenna.org.pl.

 
Pitax
IBUK LIBRA
Kultura na widoku
Biblioteka Narodowa - Logo
 
Biuletyn informacyjny Biblioteki Miejskiej w Brennej - Strona otworzy sie w nowym oknie
wykonanie: