Kody do Empik Go na wrzesień

Darmowe kody na wrzesień do EMPIK GO czekają.

Czytelnicy mogą skorzystać z dostępu do ponad 50 000 e-booków oraz audiobooków w serwisie Empik Go. Platforma oferuje także podcasty oraz produkcje oryginalne Empik Go. Dostęp jest możliwy poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych, w tym na czytnikach e-booków.

Aby skorzystać z usługi, należy zgłosić się osobiście do Biblioteki ( Brenna, ul. Wyzwolenia 77; Górki Małe, ul. Zalesie 3) lub napisać e-maila z prośbą o kod do Empik Go na adres: bibl.brenna@wp.pl oraz podać imię, nazwisko (trzeba być zarejestrowanym czytelnikiem).

Aby aktywować kod wejdź na   https://www.empik.com/go/biblioteki/kod  i postępuj zgodnie z poleceniami na stronie.

Ilość kodów jest ograniczona. Zachęcamy do korzystania!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.