Uroczyste pożegnanie pani dyrektor Janiny Herzyk

W czwartek (10.09.2020) miało miejsce uroczyste otwarcie Gminnej Biblioteki Publicznej w Hażlachu połączone z konferencją pt. "Kreatywna Biblioteka - innowacje źródłem postępu w bibliotekach".

Podczas wydarzenia zaproszeni goście, w tym bibliotekarze z całego powiatu cieszyńskiego, uroczyście pożegnali odchodzącą na emeryturę panią Janinę Herzyk – dotychczasową dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Brennej.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor została uhonorowana przez przewodniczącego Sejmiku Województwa Śląskiego Jana Kawuloka „Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego”.

W tym miejscu również i my serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor za wieloletnią pracę, trud i zaangażowanie, które znacząco przyczyniły się do popularyzacji czytelnictwa oraz upowszechniania kultury słowa wśród mieszkańców gminy Brenna. Składamy wyrazy uznania za dobrą pracę, którą zawsze wykonywała z pasją i za serdeczność, z jaką podchodziła do czytelników oraz życzymy dużo zdrowia, uśmiechu i zasłużonego wypoczynku na emeryturze.

Źródło zdjęć: https://www.ox.pl/