Katalogi biblioteczne, Moniuszko i zabawa w bibliotekarza - takie rzeczy tylko u nas! ;)

27 listopada naszą główną placówkę odwiedzili uczniowie klas 4b i 5b SP w Brennej. W części magazynowej dzieci wysłuchały fragmentów książki „Hej, zagrajcie siarczyście! Opowieść o Stanisławie Moniuszce” autorstwa Izabelli Klebańskiej oraz kilku utworów tego wybitnego kompozytora. Zostało również przeprowadzone krótkie szkolenie z katalogów internetowych naszej biblioteki, aby dzieci mogły swobodnie rezerwować książki i przeglądać nowości. :) W wypożyczalni czekała na nich lekcja biblioteczna i zadanie polegające na odnalezieniu danych książek na regałach. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie! Dziękujemy również Pani Annie Staniek-Pocha za poniższe zdjęcia.