Mała książka, wielki człowiek - kolejna edycja w naszych bibliotekach

Nasza biblioteka w Brennej i filia w Górkach Małych biorą udział w tegorocznej edycji projektu Mała książka - wielki człowiek. Do projektu mogą dołączyć dzieci w wieku przedszkolnym - dotyczy to nowych czytelników i stałych bywalców. Wystarczy zgłosić chęć do udziału w projekcie. Chcielibyśmy, aby dzieciństwo kojarzyło się również z wizytami w bibliotece, dlatego w naszych bibliotekach będzie czekać wyjątkowy prezent – Wyprawka Czytelnicza na dobry, czytelniczy start. W wyprawce znajduje się książka, która jest dostosowana pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka, a także Karta Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania oraz pamiątkową przypinką. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.