NOWE KODY DO EBOOKÓW NA PAŹDZIERNIK!

W październiku mamy dla naszych czytelników kolejną pulę kodów umożliwiających darmowy dostęp do serwisów ebookowych LEGIMI, IBUK LIBRA. Liczba kodów ograniczona. Zapraszamy!

Dostęp do baz ebooków uzyskano w ramach zadania „Książki online dla każdego” finansowanego z II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

LEGIMI oferuje przede wszystkim bogaty wybór beletrystyki (kilkadziesiąt tysięcy tytułów). Oferta uzupełniana jest na bieżąco nowościami wydawniczymi. Dostęp do serwisu możliwy jest poprzez aplikację mobilną, w tym na wybranych czytnikach (nie jest dostępna na Kindle).

Aby otrzymać dostęp do LEGIMI:

- zdobądź kod aktywacyjny w jeden z trzech sposobów:

1. odwiedź Bibliotekę w Brennej przy ul. Wyzwolenia 77 lub Filię w Górkach Małych przy ul. Zalesie 3
  2. zadzwoń pod numer telefonu: tel. 33 853 63 59 lub 33 85 39 186
  3. napisz maila na adres bibl.brenna@wp.pl lub bibl.gorki@vp.pl

Pamiętaj aby podać swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej

- wejdź na stronę www.legimi.pl/bs_katowice/

- wprowadź otrzymany kod

- załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już je posiadasz

IBUK Libra.

Większość cyfrowego księgozbioru IBUK Libry oferuje publikacje naukowe z takich dziedzin jak: prawo, medycyna, nauki społeczne, ekonomiczne, humanistyczne, techniczne). Ponadto wśród e-książek znajdują się publikacje z zakresu literatury pięknej, literatury faktu, literatury dla dzieci i młodzieży, a także poradniki i słowniki. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową.

Aby otrzymać dostęp do IBUK Libra:

- zdobądź kod aktywacyjny w jeden z trzech sposobów:

2. zadzwoń pod numer telefonu: tel. 33 853 63 59 lub 33 85 39 186
  3. napisz maila na adres bibl.brenna@wp.pl lub bibl.gorki@vp.pl

Pamiętaj aby podać swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej

- wyślij maila na adres: bibl.brenna@wp.pl , w temacie wpisz: IBUK Libra, w treści: imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej (ten pod kodem paskowym)

- wejdź na stronę https://libra.ibuk.pl/

- postępuj zgodnie z instrukcją dostępną na https://libra.ibuk.pl/jak-zaczac-uzywac

Co miesiąc będą do rozdania nowe kody do każdego z dwóch serwisów.

Liczba kodów jest ograniczona. Zapraszamy!