"Za Woniom Drzewa" - podziękowanie

Po ponad rocznej przerwie spowodowanej pandemią odbyło się w Brennej spotkanie w ramach projektu polsko-słowackiego Za Woniom Drzewa (partnerzy projektu: Gmina Brenna, Gmina Babin oraz Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna). Na spotkaniu zostały przekazane partnerom projektu drewniane teatrzyki wraz z adaptacjami dwóch dzieł: książki Zofii Kossak „Kłopoty Kacperka góreckiego skrzata” oraz baśni słowackiej pt. „Drzewo, co wszystko upiększa, woda, co wszystko ożywia i ptaszek, co wszystko wyjawia” Marii Ďuríčkovej. Drewniane teatrzyki otrzymała także Gminna Biblioteka Publiczna w Brennej i filia w Górkach Małych, za co składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w projekt „Za woniom drzewa”.

Polecamy zapoznanie się z informacjami o projekcie i wydarzeniach z nim związanych na fanpage’ach Gminy Brenna oraz projektu.