Wiosenne odwiedziny w bibliotece

Dnia 21 kwietnia grupa Krasnoludków z Przedszkola Publicznego nr 1 w Brennej odwiedziła naszą bibliotekę. Przedszkolaki dowiedziały się jak funkcjonuje nasza placówka, każdy z nich miał szansę poćwiczyć wypożyczanie książek na własną rękę, była też chwila na przerwę literacką i oglądanie bajeczek.  Dzieci wysłuchały opowiadania „Odwagi zajączku” - pięknej opowieści o oswajaniu swoich lęków, odkrywaniu świata, samego siebie  i przekraczaniu własnych ograniczeń. Nie zabrakło też małej niespodzianki – zadaniem Krasnoludków było odnalezienie wielkanocnych króliczków, które schowały się na bibliotecznych regałach. Na zakończenie dzieci otrzymały słodki poczęstunek. Takie odwiedziny to czysta przyjemność! Zapraszamy ponownie.