Finał wakacyjnego konkursu czytelniczego „Bibliomaniak” 2022

W dniu 25 sierpnia 2022 roku w Beskidzkim Domu Zielin "Przytulia” odbyło się rozdanie nagród dzieciom, które uczestniczyły  w konkursie czytelniczym organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Brennej. Konkurs na największą liczbę przeczytanych książek trwał od 27 czerwca do 19 sierpnia. Do udziału w konkursie zgłosiło się 27 osób z biblioteki w Brennej i filii w Górkach Małych. Zwycięzcami tegorocznej edycji zostali Tomasz Holeksa z biblioteki w Brennej oraz Liliana Bujok z filii w Górkach Małych. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali z rąk Pana Wójta Jerzego Pilcha gratulacje oraz dyplomy i  nagrody książkowe.  Po rozdaniu nagród, uczestnicy konkursu wzięli udział w prelekcji i warsztatach ekologicznych "Rośliny w życiu człowieka” prowadzonych przez Pana Piotra Mojżyszka. Uczestnikom życzymy udanego roku szkolnego i dalszych przygód z książkami oraz zapraszamy do bibliotek w Brennej i  Górkach Małych.