Przedszkolaki i wielka sterta liści

29 września 2022 roku obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji nasza bibliotekarka wybrała się w odwiedziny do zaprzyjaźnionego przedszkola aby uczcić to święto i przy okazji rozpocząć tegoroczne spotkania z serii Czytanie na Dywanie. Dzieci wysłuchały opowiadania o psie Cliffordzie i wielkiej stercie liści. Dowiedzieliśmy się, że jesień maluje liście przeróżnymi kolorami, a te brązowe najbardziej szeleszczą. Po sekcji literackiej przedszkolaki odpowiedziały na kilka pytań dotyczących treści bajki i zasiadły do stolików, by przygotować jesienne liście, które powędrowały na biblioteczną ladę.  Dziękujemy za kolejne fantastyczne spotkanie i zapraszamy wszystkich do biblioteki!