Psotna kotka Milusia i breńskie przedszkolaki, czyli listopadowe Czytanie na Dywanie

4 listopada 2022 roku nasza bibliotekarka odwiedziła uczniów oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Brennej. Dzieci dowiedziały się czym jest drewniany teatrzyk kamishibai i wysłuchały opowiadania pt. „Kotka Milusia” („“Kotka Milusia” to historia pewnego spotkania. Historia bardzo pouczająca. Czy kot i mysz znajdą wspólny język? Opowieść o tym, czy możemy żyć samotnie, czym jest wolność i jakie są jej granice.” Źródło: https://www.tibum.pl/shop/produkt/kotka-milusia). Nie obyło się bez kocich historii z codziennego życia przemiłych przedszkolaków. Następne bibliotekarka wręczyła im tematyczne kolorowanki. Dziękujemy za wspaniałe spotkanie oraz cudowną laurkę i zapraszamy do odwiedzin w naszej bibliotece, wszyscy miłośnicy i miłośniczki kotów na pewno znajdą w naszym księgozbiorze więcej interesujących pozycji książkowych w tej tematyce.