Spotkanie autorskie z prof. Danielem Kadłubcem - promocja książki „Tak sie u nas opowiado”

Gminna Biblioteka Publiczna w Brennej serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z prof. Danielem Kadłubcem – wybitnym i cenionym etnografem, badaczem kultury ludowej i języka Śląska Cieszyńskiego oraz promocję jego najnowszej publikacji „Tak się u nas opowiado”.

Spotkanie odbędzie się w piątek 12 maja 2023 r. o godz. 17.00 w Beskidzkim Domu Zielin „Przytulia” w Brennej (ul. Wyzwolenia 69). Wstęp wolny.

Książka „Tak się u nas opowiado” z autografem autora będzie do nabycia podczas spotkania w promocyjnej cenie – 60 zł!

Zapraszamy!!!